Підготовка до опалювального періоду 2018-2019 років

20 серпня  голова районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь  голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді з інформацією про про стан підготовки до опалювального періоду 2018-2019 років виступив головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Роман Хлівний.

За його словами, головою Олександрівської РДА прийнято розпорядження від 24 травня 2018 року № 154-р “Про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону 2018/2019 року”, яким визначено комплекс заходів та відповідальних за них, а саме; структурні підрозділи Олександрівської РДА та виконавчі органи сільських та селищних рад.

За інформацією, наданою керівниками закладів соціальної сфери Олександрівського району, розпочато та триває робота з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року.

Зокрема, відділом освіти проведено поточні ремонти приміщень шкіл, було придбано та використано 5,7 тонн фарби.

Проведено встановлення нових циркуляційних насосів в топкових Бірківської філії КЗ “Олександрівське НВО № 2” та Красносілківської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Красносілківське НВО”, ремонт даху гаражів для зберігання шкільних автобусів, встановлено 7 віконних блоків в приміщення РЦДЮТ,      12 віконних блоків у приміщенні Олександрівського НВК КЗ “Олександрівське НВО № 2”.

Проведено повірку приладів обліку (манометрів, термометрів, лічильників та сигналізаторів газу). Перезаряджено 250 вогнегасників, перевірено димо-вентиляційні канали в газових топкових, перевірено опір заземлюючих пристроїв електроустановок, проведено процедуру закупівлі двох твердопаливних котлів для Підлісненської філії КЗ “Олександрівське НВО              № 2”.

Станом на 20 серпня всі заклади освіти району отримали акти готовності теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

Розпочато роботи по ремонту теплотраси Підлісненської філії КЗ “Олександрівське НВО № 2”.

Реалізовано проект “Капітальний ремонт частини приміщень Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО № 1”.

Оголошено тендер на проведення санації Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 КЗ “Олександрівське НВО №1”, на яку виділено 2 млн. грн. з державного бюджету.

Відділом освіти райдержадміністрації проведено процедуру закупівлі кам’яного вугілля в кількості 458 тон на суму 1,658 тис грн. та завезено 359 тон, що становить разом із залишком 90 тон , 72% від потреби.

Потреба в дровах – 390 м3. У наявності залишок з минулого опалювального сезону – 178 м3, що становить  48 % від потреби.

Проведено тендер на 400 тис грн. для придбання солом’яних брикетів.

Відділом культури Олександрівської РДА на даний час проведено технічний огляд наземної частини газопроводів в закладах культури районного підпорядкування.

Протягом  січня – серпня 2018 року було проведено поточні ремонти приміщень дитячої музичної школи, районної бібліотеки, районного будинку культури та закладів культури сіл Бірки, Голиково, Красносілля, Букварки, Розумівки, Старої Осоти, Нової Осоти, Підлісного, Цвітного, Ясинового. Проведено  поточні ремонти покрівлі Підлісненського та Староосотського СБК, виконано капітальні ремонти по утепленню фасаду та ремонту даху Олександрівського МБК. Виконано поточний ремонт системи водовідведення сільських будинків культури сіл Вищі Верещаки, Стара Осота, Нова Осота.

 До початку опалювального сезону в закладах культури району   планується проведення перевірок димовентиляційних каналів, газових лічильників.

Закладами культури до опалювального сезону планується заготовити 206 м3 дров. На даний час заготовлено 120 м3 (58,3% від потреби).

Стосовно Олександрівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, то на даний час завершено такі роботи:

– замінено 12 вікон та 2 дверей на енергозберігаючі;

– замінено вхідні двері в приміщенні Михайлівського та Лісівського ФАПу та Родниківській АЗПСМ;

– виконано технічне обслуговування наземної та внутрішньої частини  газопроводу;

– найближчим часом планується провести обстеження димовентиляційних каналів та провести навчання відповідальних осіб за газове господарство.

Проведено поточні ремонти приміщень закладів медицини району на суму понад 10,0 тис грн.

Планова потреба у вугіллі становить 4 тони (Родниківська АЗПСМ), потреба у дровах  становить 162,0 м3, залишок дров 25,0 м3, що  становить 13,5% від потреби.

В центральній районній лікарні Олександрівського району проводиться поточний ремонт неврологічного відділення з заміною віконних блоків на енергозберігаючі. Проведено ремонт в стоматологічному кабінеті, замінено  вікна на енергозберігаючі в 5 кабінетах поліклінічного відділення та в переході адміністративного приміщення, проведено ремонт системи опалення з заміною радіаторів в неврологічному відділенні. Проведено вогнезахисне оброблення деревяних конструкцій покрівлі будівлі поліклінічного відділення. Відремонтовано пожежний гідрант.

Завершуються роботи з підготовки актів стану готовності теплового господарства ЦРЛ до роботи в опалювального періоду 2018/2019 року.

Бюджетами сільських/селищних рад району у 2018 році передбачені кошти на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та утриманням автомобільних доріг комунальної власності у сумі 6,334,4 тис грн., в тому числі, загальний фонд – 4,029,7 тис грн., спеціальний фонд – 2,304,7 тис грн..

Станом на сьогоднішній день використано 3,384,3 тис грн., в тому числі, загальний фонд – 3,351,5 тис грн, спеціальний фонд – 32,8 тис грн.

Комунальними підприємствами Олександрівської та Лісівської селищної ради проводиться робота щодо підготовки паспортів готовності багатоквартирного житлового фонду до опалювального сезону.

Також на нараді розглянуто питання стану криміногенної ситуації.

Кількість переглядів: 132