Підготовка дитячих закладів до нового опалювального сезону

В Олександрівському районі триває підготовка об’єктів соціальної сфери до нового опалювального сезону. Проводяться поточні ремонтні роботи котелень та приміщень закладів соцсфери із застосуванням енергозберігаючих технологій.

8 серпня у дитячому дошкільному закладі №3 перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота за участі Олександрівського селищного голови Василя Захарова, головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Матірного, директора КП “Оберіг” Володимира Андрейченка провела виїзну нараду з питання підготовки цього закладу до роботи у новому опалювальному сезоні.

За інформацією завідуючої дитячим дошкільним закладом Любові Кубряченко, у 2013 році було проведено ремонт котельні з усунення недоліків, раніше вказаних у приписі територіального управління Державної інспекції з енергозбереження по Кіровоградській області. Зокрема, виконані роботи на суму 800 грн.

На даний час проводяться поточні ремонтні роботи приміщення дитсадка та оновлення матеріальної бази, зокрема, меблів.

У ході наради Ольга Борота наголосила на важливості вчасної підготовки актів готовності котелень до роботи в осінньо-зимовий період.

Кількість переглядів: 64