Підлісне – найкраще спортивне село Кіровоградщини 2019

31 серпня у м. Мала Виска Кіровоградської області відбулася обласна спартакіада на звання “Краще спортивне село Кіровоградщини 2019”, присвячена 28-й річниці незалежності України.

Позмагатися у 8 видах спорту та визначити найсильніших з’їхалися 12 команд. Наш район представляла команда села Підлісного, яка й виборола почесне звання  “Краще спортивне село Кіровоградщини 2019”.

Команди Великосеверинівської, Дмитрівської, Маловисківської, Соколівської, Первозванівської ОТГ, сіл Бандурового Гайворонського району, Молодіжного Долинського району, Іскрівки Петрівського району, Оникієвого Маловисківського району, Рівного Новоукраїнського району, Вишнівців Онуфріївського району та наша команда з Підлісного змагалися у таких видах спорту: мініфутбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, перетягування линви та дартс.

Ставши першими у мініфутболі та шахах, другими у настільному тенісі та перетягуванні линви, третіми у дартсі, підлісняни впевнено посіли І загальнокомандне місце, ставши найкращим спортивним селом Кіровоградщини. Другими у змаганнях стала команда Великосеверинівської ОТГ, а третіми команда села Молодіжне Долинського району.

Кількість переглядів: 48