Підсумки роботи відділу “Олександрівське бюро правової допомоги”

З 1 січня  року по 31 грудня 2017 року до відділу “Олександрівське бюро правової допомоги” Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за отриманням безоплатної правової допомоги звернулося 834 громадян, надійшло 1097 звернень, з них із метою отримання консультацій, роз’яснень –  1078, здійснення представництва та складення процесуальних документів – 19.

Жителі смт. Олександрівка та Олександрівського району  на протязі 2017 року найбільше зверталися з питаннями таких категорій:спадкове, сімейне, соціальне забезпечення, земельне, договірне.

Кожен громадянин,  який звернувся до бюро за захистом своїх прав у судовому порядку, отримав кваліфіковану допомогу працівників Олексадрівського бюро правової допомоги.

Працівниками відділу “Олександрівського бюро правової допомоги” налагоджена тісна співпраця з керівниками та відповідальними працівниками підприємств, установ, організацій, та органів місцевого самоврядування Олександрівського району.

За участі працівників відділу “Олександрівське бюро правової допомоги” проведено робочі зустрічі,  семінари, правопросвітницькі та інші заходи, направлені на співпрацю з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з метою забезпечення надання громадянам правової допомоги, можливості захисту їх прав і свобод, організовано роботу виїзних консультаційних пунктів.

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, завданням якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.  Даний проект реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Відділом “Олександрівське бюро правової допомоги” проводиться інформаційна робота на території смт. Олександрівка та Олександрівського району в рамках реалізації даного проекту, оскільки одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Безоплатну правову допомогу можна отримати у відділі “Олександрівське бюро правової допомоги” Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 63

Телефон: (05242) 32598.

Кількість переглядів: 20