Питання повноційного надходження податків

Повноцінне надходження податків до бюджету має прямий вплив на виконання органами влади місцевого рівня покладених на них державою функцій та завдань, в тому числі на фінансування установ і закладів виробничої та соціальної інфраструктури, що утримуються за рахунок бюджетних асигнувань, а також на фінансування заходів щодо соціального захисту населення, на реалізацію програм соціально-економічного розвитку відповідних територій, субвенцій тощо.

6 липня голова райдержадміністрації Андрій Лапа та заступник голови райдержадміністрації провели робочу зустріч з начальником Олександрійського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області Альоною Тітекіною та її заступником Сергієм Пашко.

Під час зустрічі обговорено питання надходжень до бюджетів усіх рівнів та підбито підсумки проведення декларування громадянами доходів, яке завершилося 1 липня 2020 року.

Також, податківці поінформували керівників району про роботу, яка була проведена. Зокрема, за результатами піврічної роботи громадянами-одноосібниками Олександрівського району подано 471 декларацію. Сума доходу, отриманого від вирощеної сільськогосподарської продукції склала 7 110,0 тис. грн. з 2400 га. та визначено до сплати податок на доходи фізичних осіб у сумі 1 279,8 тис грн. Середня сума задекларованого доходу з 1 га складає 2 962,5 грн., що становить   533,3 грн. податку на доходи.           

Користуючись нагодою, Андрій Лапа та Анатолій Каражбей привітали керівництво Олександрійського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області з Днем податкової служби України, яке відзначалося 2 липня, подякували за якісну роботу, тісну співпрацю.

А керівнику Альоні Тітекіній Андрій Лапа та Анатолій Каражбей вручили Подяку Олександрівської райдержадміністрації та Олександрівської районної ради.

Кількість переглядів: 28