Почути і допомогти людям

9 серпня  в Олександрівському районі з робочою поїздкою побував  заступник голови – керівник апарату  Кіровоградської обласної державної адміністрації, куратор  нашого району  Віктор Віталійович Рєзнік. Разом з головою райдержадміністрації   Валерієм Авксентьєвим  Віктор  Рєзнік провів  нараду з  апаратом та  начальниками відділів та управлінь  райдержадміністрації та особистий прийом громадян.  Під час зустрічі з державними службовцями  заступник голови  ОДА  особливу увагу  присутніх звернув на  важливість роботи  зі зверненнями громадян. Віктор Рєзнік наголосив, що Президент України Віктор Янукович ставить завдання  для всіх органів влади у центрі  і на місцях зверненням громадян приділяти  якомога більше уваги, щоб люди були впевнені – влада стоїть на сторожі їх інтересів, і  вимагає підвищення контролю та відповідальності  посадових осіб всіх рівнів  за надання належної  допомоги громадянам з усіх їх звернень.

Віктор Рєзнік також позитивно оцінив  діяльність влади у районі, звернувши увагу на те, що  Олександрівщина  гідно  відкриває своєрідні ворота в область  гарними дорогами та впорядкованістю території.   Заступник голови області  висловив переконання, що в цьому заслуга і влади, і працьовитих  наших земляків.

Після  цього  Віктор Рєзнік провів особистий прийом громадян за участі голови райдержадміністрації Валерія Авксентьєва. На прийом до заступника керівника області зі своїми проблемами прийшли  жителі  Нової Осоти   С. Ф. Шишка та  Олександрівки  Н.П. Тарасович. В обох випадках питання стосувалися  вирішення земельних проблем, зокрема визначення меж з сусідами. Після розгляду заяв та  особистої співбесіди  з заявниками  Віктор Рєзнік   сказав, що буде дано  доручення всім відповідним службам для  детального вивчення  порушених у заявах питань у визначені  законодавством строки   та вжито заходів для вирішення  проблем, з якими звернулися люди.

Кількість переглядів: 72