Подарунки від Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят для дорослих та малечі. Це свято добра, щедрості, милосердя. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. На нього чекають мільйони людей в усьому світі, адже окрім подарунків воно приносить в кожну оселю радість, надію і любов.

В рамках заходів, передбачених районної програмою  «Національний план дій щодо реалізації  Конвенції ООН про права дитини на 2017-2020 роки», на які у 2020 році виділено 10 300 грн, службою у справах дітей райдержадміністрації традиційно вручено подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, що виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою, піклуванням.

Не забули і про діток, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги з боку держави. Олександрівським районним центром соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді придбано 160 подарунків для вітання до Дня Святого Миколая дітей,  які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, в патронатних сім’ях та сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини і перебували протягом 2020 року на обліку районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кількість переглядів: 31