Поминальні дні перенесено

Шановні мешканці Олександрівського району!

На жаль, підступна короновірусна хвороба продовжує поширюватися територією нашої держави.  Уряд своїм рішенням вже продовжив карантинні заходи в Україні до 11 травня. Тому, вкрай важливо і надалі дотримуватися всіх правил карантинних обмежень, щоб не допустити розповсюдження цієї страшної хвороби.

 Дякуємо всім, хто дослухався до наших прохань та залишився на Великдень вдома та сподіваємося на ваше порозуміння у подальшому.

За тиждень після Великодня звичайним для українських сімей є збір всіх близьких і далеких родичів на Поминки або гробки.  Однак карантин вніс свої корективи і сюди.

Олександрівська районна державна адміністрація повідомляє, що розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної
надзвичайної ситуації поминальні дні у цьому році перенесено до закінчення карантинних заходів. У цей період кладовища у населених пунктах району будуть закриті для відвідування, крім випадків здійснення поховання.

Багато жителів району, майже 7,5 тис., переглянули звернення благочинного Олександрівського благочиння, митрофорного протоієрея Володимира напередодні Великодня, у якому він теж повідомив про перенесення поминальних днів у районі на першу неділю після закінчення карантину, або ж на 6 червня.

Дорогі земляки, сподіваємось на розуміння, особисту свідомість і відповідальність задля уникнення ще більшого розповсюдження небезпечної інфекційної хвороби.

Згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душі милостинею.

Кількість переглядів: 40