Посвята в читачі

В районній бібліотеці для дітей для учнів  1-а класу Олександрівського НВК КЗ “Олександрівське НВО №2” відбулася “Посвята в читачі”. Про книгу, бібліотеку, правила користування книгою цікаво розповідали  класний керівник Ліля Дубинюк та провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Наталія Литвин. А потім діти взяли участь в розважально-ігровій програмі “Пригоди Фіксиків”, яку підготували і провели керівник народного аматорського театру малих форм РБК Ірина Гриневич та практиканти Олександрійського вищого училища культури Каріна Черненко і Анастасія Агафонова.

Розпочалася програма з розминки, в якій згадували назви різних електроприладів , що живуть у будинках. А потім з задоволенням грали в ігри : “Вмикається – не вмикається!”, “Полагодь олівці”, “Хвіст дракона”, танцювали, прийняли участь в конкурсі “Вгадай, що в роті”, відгадували загадки та отримували сюрпризи.

На закінчення заходу дітям вручили запрошення до бібліотеки з побажаннями бути активними читачами нашої бібліотеки. І нехай книги стануть друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо ви багато читатимете – станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати – щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник – книга.

Кількість переглядів: 29