Поєднання зусиль з метою надання безоплатної правової допомоги суб’єктам пробації

29 жовтня 2019 року в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася робоча зустріч між  начальником Олександрівського районного відділу пробації Дмитром Пацалай та  заступником начальника відділу «Олександрівське бюро правової допомоги»  Владиславом  Явірським.  Головним питанням, стало обговорення поєднання зусиль  щодо надання безоплатної  правової допомоги суб’єктам пробації та підвищення їх правової обізнаності з різних правових питань.

 Дана зустріч спрямована на виконання «Меморандуму про співпрацю» між установами та поєднання зусиль щодо підвищення правової обізнаності громадян.

Враховуючи, що деякі клієнти пробації потребують надання правових послуг, взаємодія з бюро правової допомоги реалізує їх можливість скористатися своїм правом та  отримати безоплатну правову допомогу.

В ході робочої зустрічі Владислав Явірський наголосив на тому, що на  Кіровоградщині діють чотири центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 18 бюро правової допомоги, у яких можна отримати правову інформацію, консультацію та роз’яснення, скласти заяви, скарги, процесуальні та інші документи правового характеру, отримати доступ до вторинної правової допомоги та медіації, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Також,  правову допомогу можна отримати зателефонувавши за єдиним цілодобовим номером контакт-центру 0800213103, звернувшись особисто або через законного представника до місцевих центрів з надання БВПД або бюро правової допомоги, повідомивши регіональний центр з надання БВПД про випадки затримання.

Наприкінці робочої зустрічі сторони досягли домовленості  про подальшу тісну та спільну співпрацю між установами, щодо ефективного доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу «Олександрівське бюро правової допомоги» Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою: смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 63. тел.: (05242) 3-25-98.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Кількість переглядів: 23