Позачергове засідання районної комісії з питань евакуації

23 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулося позачергове засідання районної комісії з питань евакуації.

Комісією розглянуто питання про   евакуацію населення та забезпечення їх життєдіяльності  в разі виникнення надзвичайних ситуацій на військових об’єктах .

За результатами засідання членами комісії було дано доручення сільським та селищним радам у разі існуючої небезпеки вжити заходи щодо переселення (евакуацію) мешканців будинків у безпечні місця, в першу чергу до родичів, надавши їм технічні можливості, допомогу фізичну та матеріальну тощо. В разі виникнення НС вести облік потерпілих та евакуйованих,  вжити заходів щодо збереження матеріальних цінностей, запобігання втрат та  мінімізації збитків.

Окрім того, провести уточнення списків населення яке проживає на території сільських та селищних рад, кількості приватного автотранспорту, який може бути задіяне при проведенні заходів з евакуації.

Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації доручено у разі виникнення НС до евакуаційних заходів із населених пунктів та місць блокування автомобілів залучити техніку високої прохідності незалежно від форм власності, вести облік їх роботи, повернення витрат здійснити після ліквідації надзвичайної ситуації. Також, в разі виникнення НС, залучити спеціалізовану службу торгівлі, харчування та матеріального забезпечення ЦЗ району до вирішення проблем життєзабезпечення евакуйованого населення та в місцях виконання аварійно-відновлювальних робіт: підвоз гарячого чаю, сухпайків, теплого одягу тощо.

У разі виникнення НС ЦРЛ Олександрівського району направити медичних працівників в населені пункти району де проводяться евакуаційні заходи з метою надання необхідної медичної допомоги. Бути готовим до прийому евакуйованого населення у лікувальні заклади району та надання відповідної медичної допомоги.

Олександрівському відділу поліції прийняти участь в організації евакуації населення з пошкоджених житлових будинків  та забезпечити їх охорону.

Відділу освіти районної державної адміністрації провести в навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах району тренування щодо евакуації дітей та працюючого персоналу з зони можливої надзвичайної ситуації в безпечні місця для подальшої евакуації в інші населенні пункти.

Кількість переглядів: 49