Працевлаштування демобілізованих учасників АТО

Для демобілізованих учасників АТО, які повертаються до мирного життя, одним із найактуальніших питань є працевлаштування.

За даними моніторингу, на обліку в Олександрівській  районній філії Кіровоградського обласного  центру зайнятості станом на 01 січня 2020 року перебували 25 безробітних із числа учасників  бойових дій, станом   на 01 лютого 2020 року – 27 безробітних із числа учасників  бойових дій, станом на 01 березня 2020 року – 29 безробітних із числа учасників  бойових дій.

За цей період працевлаштовано 2 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 2 особи.

Фахівці Олександрівської районної філії надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання учасникам АТО на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності.

У січні-лютому року 3 безробітних із числа учасників  бойових дій брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.   У професійному навчанні учасники АТО участі не брали, підприємницьку діяльність не започатковували.

Спеціалісти управління соціального захисту населення, як і кар’єрні консультанти Олександрівської районної філії, надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити їх адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися   на робочому місці.

Кількість переглядів: 11