Працівники культури району визначилися з пріоритетами роботи на 2020 рік

3 березня в великому залі Олександрівського районного будинку культури було проведено розширене засідання ради сектору культури, молоді та спорту за підсумками роботи 2019 року. В залі були присутні працівники бібліотек району, будинків культури, клубів, музейних закладів та дитячої музичної школи. На засідання були запрошені голова Олександрівської РДА Андрій Лапа та заступник голови Анатолій Каражбей.

Голова райдержадміністрації поспілкувався з працівниками культури та наголосив на якості надання культурних послуг в районі, охоплення цими послугами всіх верств населення та залучення жителів сіл та селищ району до аматорських колективів та до бібліотечних закладів.

Також перед присутніми виступила головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту Антоніна Штим, яка підвела підсумки здачі річної звітності працівниками закладів культури, зокрема в частині здачі статистичних даних згідно форм 7- НК.

Працівниками методичних центрів районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих в ході засідання були визначені пріоритетні напрями роботи в 2020 році та обговорено питання стосовно підтвердження звання “народний” та “зразковий” аматорськими колективами.

Кількість переглядів: 16