Праця, увінчана успіхом

Команда, яка сьогодні працює у владі різних рівнів, втілює в життя просте, але досить промовисте гасло: „Обіцяли – виконали”. Рік, що минає, – найкраща пора підбити підсумки зробленого і відзвітувати за це перед людьми. Такий звіт про те, що вдалося зробити у нашому районі у 2011 році всім гілкам влади, зробив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв перед великим загалом жителів у районному Будинку культури напередодні Нового року у вівторок, 27 грудня. 

Він детально зупинився на тому, що зроблено у рамках програми „Центральний регіон – 2015”. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року” та  виконання 10-ти регіональних ініціатив голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна. Він детально охарактеризував практично кожен проект програми, а їх було в 2011 році 48, і доповів жителям району,  що всі вони виконані. Присутні у залі не лише почули слова і цифри з виступу голови, а й наочно побачили на екрані зведені об’єкти. Голова РДА висловив щиру вдячність всім, хто доклав зусиль для виконання наміченого.

Валерій Авксентьєв також виклав свої бачення перспектив району у 2012 році у рамках програми „Центральний регіон-2015”. Голова  РДА привітав усіх присутніх з наступаючим Новим 2012 роком, побажав  найперше здоров’я, нових  трудових звершень і життєвого благополуччя.

Учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури та обласної філармонії подарували глядачам у залі гарний настрій – показали чудову новорічну концертну програму.

Кількість переглядів: 62