Права та інтереси усіх дітей повинні бути максимально захищені

18 грудня заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин спільно з директором Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Приходько за участі сільських голів провели  семінар для фахівців із соціальної роботи Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Семінар відбувся з метою підвищення ефективності соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, вчасного їх виявлення, поліпшення соціального супроводження сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Відкриваючи засідання, заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин наголосила, що Президент України наголошує – захист прав дитини є одним із ключових національних пріоритетів України. За її словами,  робота органів влади на місцях  повинна бути спрямована на співпрацю з соціально-відповідальним бізнесом, громадськими та благодійними організаціями, які працюють у сфері захисту прав дітей.

Президент України вимагає не допускати випадків позбавлення батьківських прав через бідність або інвалідність, здійснювати нагляд за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, підвищити якість соціального супроводу сімей з прийомними дітьми, а також сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Права та інтереси усіх дітей повинні бути максимально захищені, – зазначила заступник голови райдержадміністрації.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Приходько розповіла про ефективність роботи  фахівців із соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх облік та позитивні результати роботи. В роботі семінару також прийняли участь працівники служби у справах дітей, психолог відділу освіти. Фахівцями обговорені питання, вирішення яких викликає найбільшу складність, уточнені шляхи тісної співпраці зі службою у справах дітей. Голова Несватківської сільської ради Тукало С.А. наголосив на потребі та необхідності фахівців із соціальної роботи на  сільських територіях, поділився досвідом співпраці та вирішення проблемних, а іноді екстремальних питань разом із фахівцем із соціальної роботи Зименко В.І., який працює на території Несватківської сільської ради.

Кількість переглядів: 59