Презентація роботодавця

Національна поліція в Україні- це державний правоохоронний орган,діяльність якого спрямована на реалізацію державної політики у сфері:захисту прав, свобод і законних інтересів громадян України, іноземних громадян, захисту об’єктів права власності; протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Одним з актуальних напрямків реформування державного життя в нашій країні є побудова вітчизняної поліції ,а саме за “європейськими стандартами”.Якісно нова поліція,яка як представник державної влади долає наслідки негативного іміджу міліції, відновлює довіру громадськості до правоохоронних органів, закладає фундамент взаєморозуміння, співпраці, взаємодопомоги з інститутами громадянського суспільства у боротьбі із злочинністю.

 З метою пропагування одного з головних критеріїв оцінювання діяльності підрозділів поліції — рівня довіри громадян до представників правоохоронних органів і розширення в інформаційному просторі сегменту об’єктивних відомостей про діяльність органів поліції, 26 червня в Олександрівській  районній філії  Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений захід “Презентація роботодавця”. Інспектор СРПП  Олександрівської ВП  Знам’янського ВП ГУНП  Кіровоградської області Гретченко О.В. докладно розповіла про завдання та форми взаємодії між представниками органів правопорядку та населенням.

Основним завданням заходу була активізація взаємодії між поліцією і громадськістю,підвищення авторитету і довіри населення до поліції,сприяння об’єктивному інформуванню населення про діяльність правоохоронних органів,створення позитивного іміджу, шляхом підвищення рівня професійної компетентності.

В ході бесіди були сформульовані і обговорені основні принципи діяльності  національної поліції,а зокрема такі як :дотримання прав і свобод фізичних і юридичних осіб; законність та верховенство права; неупередженність та політична нейтральність; забезпечення суспільної довіри та підтримки громадянам.

Кількість переглядів: 5