”Презентація роботодавця”

З метою презентації набору до національної поліції в Олександрівській районній  філії  Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений захід ”Презентація роботодавця” з представником Олександрівського відділення поліції Знам’янського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області. Гретченко О.В.

На зустрічі були озвучені основні службові обов’язки інспектора патрульної поліції, зокрема: патрулювання визначеної території,забезпечення публічної безпеки і порядку,швидке та ефективне реагування на правопорушення,виїзд на виклики громадян по лінії 102,забезпечення безпеки дорожнього руху. Також було чітко сформульовано поетапність відбору інспекторів патрульної поліції та зазначено основні вимоги до кандидатів на кожному етапі відбору, необхідний прохідний мінімум.

Служба в поліції потребує високого рівня фізичного розвитку,сили й витривалості та відповідних рис психологічного профілю,у зв’язку з чим до кандидатів виставлені особливі вимоги щодо стану здоров’я,фізичного розвитку та індивідуальних психофізіологічних особливостей. Тому окремим пунктом, на зустрічі, прозвучали вимоги по медичному обстеженню кандидатів,заповнення заяви та подання пакету документів на конкурс,тестування загальних навичок-це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів логічних,вербальних та аналітичних здібностей.

В кінці зустрічі була оприлюднена  інформація про актуальні вакансії на сьогодні в Олександрівському відділенні поліції  Знам’янського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області. Також учасники семінару отримали контактні дані для звернення за додатковою інформацією: 0443906500  або електронна пошта publik@patrrol.police.gov.ua  з  9:00 до 18:00(в робочі дні).

Кількість переглядів: 15