Придбання соціального житла

27 червня відбулося чергове засідання робочої комісії  з питань формування пропозицій щодо визначення об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на придбання соціального житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  придбання житла для дитячого будинку сімейного типу. Члени робочої комісії обстежили будинок, запропонований громадянами для прожажу для дитячого будинку сімейного типу.

За результати засідання Комісії було вирішено, що будинок та документація на нього відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. N 877 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа (зі змінами)”.

 Також було прийнято рішення подати на розгляд обласної комісії (після її створення) відібраний житловий будинок з відповідними  документами.

Кількість переглядів: 59