Пріоритетне завдання влади – підвищення рівня соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни

Під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва 17 лютого відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

Головну увагу на нараді було приділено питанням:

– про реалізацію в районі завдань Президента України з вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також заходів щодо військово-патріотичного виховання молоді;

– про реалізацію в районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту „Діалог з країною”.

Розпочинаючи нараду голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що підвищення рівня соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни та членів їх сімей є пріоритетним завданням для місцевої влади – саме на цьому наголошує Президент України.

Виступаючи по першому питанню начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун доповіла, що на виконання соціальних ініціатив Президента України та Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в районі проводиться робота з надання пільг ветеранам війни. Зокрема, за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетом в 2013 році ветеранам війни надано пільг на житлово-комунальні послуги на суму – 1544,8 тис.грн.,  надано пільг на послуги зв’язку в сумі 75,8 тис. грн.,  виплачується компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян нарахована сума складає 3,1 тис. грн.

Для поліпшення житлових умов ветеранам війни в 2013 році проведено безоплатний капітальний ремонт власної квартири інваліду війни           Корсуну А.М., згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня   2009 року №565 на суму – 7,9 тис.грн. На сьогоднішній день проходить експертизу кошторисна документація по заміні газового котла дружині померлого інваліда війни Іщенко Т.Ї.

Виступаючи в обговоренні питання щодо реалізації в районі завдань Президента України з вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також заходів щодо військово-патріотичного виховання молоді, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал підкреслив, що в усіх навчальних закладах району активізовано роботу волонтерських загонів, які підключилися до участі в акціях «Ветеран живе поруч», «Милосердя» по наданню допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни та їх вдовам.

Обговорюючи питання реалізації в районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту „Діалог з країною” голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв підкреслив: „Завдання Президента України владі на місцях – ретельно розглядати кожне проблемне питання та забезпечувати належну допомогу людям з усіх їх звернень”.

Кількість переглядів: 108