Привітали ветеранів

Час невпинний…Небагато вже залишилось справжніх героїв, учасників війни…  З кожним роком все менше ветеранів зустрічають свято Перемоги. Обов’язок живих – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги.

У ці дні жоден ветеран війни, учасник бойовий дій не залишається поза увагою, без матеріальної та моральної підтримки.  

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги голова райдержадміністрації Андрій Лапа, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний та голова районної організації ветеранів України Василь Жалдак відвідали вдома та привітали зі святами ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Петра Тимофійовича Опанасенка та Ганну Прокопівну Сухину – дружину покійного ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Сухини Івана Карповича.

З теплими побажаннями та словами подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді керівники району вручили ветеранам відзнаки району та подарунки. 

До 9 травня голова районної організації ветеранів України Василь Жалдак спільно з сільськими та селищними головами побувають у кожного ветерана Другої світової війни, привітають їх та вручать подарунки.

Кількість переглядів: 45