Привітали з віковим ювілеєм

25 січня жительці Красносілля Андрєєвій Оксані Карпівні виповнилося 100 років.

З віковим ювілеєм бабусю приїхали привітати голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, директор Територіального центру Любов Ємірова, Красносільскій сільський голова Ольга Федорова. Вони вручили іменинниці вітальні адреси від Президента України Віктора Януковича, голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, районної державної адміністрації та районної ради та подарунки.

Народилась Оксана Карпівна у 1912 році в селі Красносілля, де і прожила все життя. Батько загинув на фронтах Першої світової війни.  Виховувала її  мама та дід, у нього був свій млин, який потім відібрали під час колективізації.

 В  1930 році  вийшла заміж за Андреєва Василя Максимовича 1910 року народження. В 1933 році у них народилася донька Тамара, в 1935 – Віра, у 1939 – Світлана.

В жовтні 1941 року чоловік був розстріляний за участь в партизанському русі.

Тяжкими були роки окупації. Жінка залишилася сама з трьома дітьми, працювала на господарському дворі.

Після війни 15 років працювала в сільпо продавцем, пізніше касиром на автостанції і в 1970 році вийшла на пенсію, але продовжувала працювати в колгоспі на сезонних роботах.

Нагороджена медалями “За перемогу над фашизмом” та “За трудову звитягу”, іншими ювілейним медалями, має багато подяк.

Сама виховала і поставила на ноги доньок. Тамара до сих пір працює в Одесі кардіологом,  Віра пенсіонер – “Заслужений вчитель України”, Світлана теж вже на пенсії, 50 років відпрацювала в Дубівській лікарні, Уманського району.

Зараз бабуся проживає у  своїй хаті,  має 10 соток городу, кота, собаку та десяток курей. Допомагають та підтримують її соціальний працівник Світлана Муродова, сільський голова Ольга Федорова, голова первинної організації ветеранів України Василь Сироїжко та інші односельці.

Кількість переглядів: 68