Привітання із Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Олександрівщини!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте жителям району підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наш район своїми перемогами. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення.

Щиро вдячний вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту на Олександрівщині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість. Впевнений, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в районі, зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я та добробуту, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

 Нехай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я населення, утвердженню престижу Олександріщини!

З повагою

Анатолій КАРАЖБЕЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 8