Привітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Олександрівщини!

Прийміть наші щирі вітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

2016 рік був надзвичайно важким для народу України. Але ці випробування зміцнили нас і згуртували. Ми з гідністю витримали усі негаразди, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого району та держави. Дякую всім Вам за терпіння, розуміння ситуації, за серйозне і відповідальне ставлення до існуючих проблем.

У Новому 2017 Році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати для своїх родин та району – лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо наше край процвітаючим, а громаду – міцнішою!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому району – достаток, стабільність і процвітання. Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії, гарними подіями та добрими справами наповнюється життя. Нехай завжди і в усьому прихильною до вас буде доля!

Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 102