Привітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Олександрівського району!

Від щирого серця вітаю вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Ці довгоочікувані свята є вісниками оновлення і сподівань. Вони несуть тепло у серця, світло віри і надії у наші душі, дарують непереможну духовну силу, яка так потрібна кожному з нас.

Для Олександрівського району 2018 рік був, однозначно, роком розвитку і продовження реформування галузей охорони здоров’я, та освіти. Завдяки виконанню бюджету ми мали змогу посилити матеріально-технічну базу бюджетних галузей, впровадити ряд інфраструктурних проектів. Це  – ремонт неврологічного відділення ЦРЛ, будівництво Єлизаветградківської сільської амбулаторії, спортивних майданчиків зі штучним покриттям, відкриття ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами.

Основні зусилля у 2019 році плануємо спрямувати на завершення процесів децентралізації у районі.

Надзвичайно хочеться, щоб для кожної сім’ї Олександрівського району новорічно-різдв`яні свята були по-особливому теплими, сповненими радістю, щастям, добром і любов’ю. Щоб кожен з нас був разом зі своєю родиною, мав змогу сердечно вітати найближчих і найдорожчих людей, даруючи їм тепло і увагу, віддаючи частинку серця.

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому району – достаток, стабільність і процвітання.

Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 62