Прийнято головний фінансовий документ району

22 грудня, відбулася дев’ятнадцята сесія  районної ради шостого скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Закінчення року зумовило розгляд на сесії важливих питань підсумку соціально-економічного розвитку району та визначення завдань на наступний рік. Серед найголовніших питань, винесених на сесію, бюджет району на 2013 рік. Депутати без особливих проблем прийняли  бюджет району  на 2013 рік.  Він бездефіцитний. Дохідна частина його складає104 млн.121 тисяча 700 гривень. Стільки ж складуть і видатки. Детальніше про  статті доходів і розходів  районного бюджету на  2013 рік буде надруковано у наступних номерах газети.

На сесії також заслухано звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік  та   проект Програми розвитку району на 2013 рік. Депутати заслухали також і  звіт начальника управління  економіки та розвитку інфраструктури РДА Сергія Антіпова  про стан виконання програми ”Центральний регіон-2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року” за 2012 рік.

Затверджено програму  розвитку  малого та середнього підприємництва в Олександрівському  районі на 2013-2015 роки.  Районна рада надала погодження на розширення ландшафтного заповідника місцевого значення „Розумівська  балка”. А також депутати погодили реалізацію екологічних інвестицій в районі.

Сесія внесла зміни до районної Програми соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, інвалідів, дітей-інвалідів та громадян похилого віку на 2010-2014 роки. На сесії заслухано хід виконання програми зайнятості населення району на 2012-2014 роки, хід виконання програм з обдарованою молоддю та „Вчитель”, а також програми збереження архівних  документів на 2011-2015 роки.

На сесії погоджено   питання реформування системи екстреної   медичної допомоги в Олександрівському районі.

Затверджено план роботи  районної ради на 2013 рік.  Розглянуто та прийнято рішення з ряду інших питань.

Кількість переглядів: 59