Призначено голову районної державної адміністрації

Розпорядженням в.о. Президента України О.Турчинова  №613/2014-рп від 17 квітня
С. Шпирку призначено головою Олександрівської районної державної адміністрації.

22 квітня у залі засідань районної державної адміністрації відбулося  представлення  нового керівника району.  Після офіційної частини   Сергій Шпирка  виступив зі зверненням до працівників РДА, службовців відділів та управлінь. Зокрема він подякував  попередньому керівництву райдержадміністрації за  зроблені добрі справи і сказав, що вони  і надалі будуть  підтримуватись. 

– Ми сьогодні з вами живемо в дуже складний час, в час революційних змін. В країні відбулася Революція Гідності. Наше з вами завдання взяти курс на оновлення і розбудову нашої держави, як держави соціальної  справедливості. В нашій роботі кожен повинен проявляти патріотизм, небайдужість, ініціативність, професіоналізм і взаємодопомогу, – підкреслив новий керівник району.

Сергій Володимирович Шпирка сказав, що він особисто  йшов у владу  не за портфелем, а для того щоб використати свої сили і знання для покращення життя  простих громадян.

Своїм головним гаслом голова РДА буде вважати  тісний взаємозв’язок  влади і громади району, щоб люди  довіряли владі, владі нести відповідальність перед людьми.

Основними напрямками роботи влади є :

– демократичність;
– антикорупційність;
– люстраційність;
– готовність іти на компроміси,

вважає голова РДА  Сергій Шпирка.

Кількість переглядів: 442