Про проведення районної комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції і членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції

З метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішення їх соціально-побутових проблем, вшанування пам’яті загиблих героїв в районі рішенням 34 сесії шостого скликання Олександрівської районної ради від 24 жовтня 2014 року  № 361 (із змінами від 19.05.2015 року № 403) затверджена «Районна комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014 – 2020 роки».

Районна програма розроблена та виконуватиметься до 2020 року.

Матеріальна допомога надається з районного бюджету відповідно до рішення районної комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції і членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції в межах бюджетних асигнувань на відповідний рік.

На виконання зазначеної Програми в районному бюджеті у 2018 році передбачено кошти у розмірі 309,00 тис. грн.. 

Відповідно до районної програми 16 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Каражбея відбулося засідання  районної комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції і членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції.

На засіданні прийнято рішення про надання матеріальної допомоги    27 учасникам антитерористичної операції  на загальну суму 159,5 тис.грн.

 Надано матеріальну допомогу 3 учасникам антитерористичної операції, які залучалися на навчальні збори на загальну суму 1,5 тис. грн.

Надано адресну матеріальну допомогу для покращення матеріально-побутових умов проживання 20 учасникам АТО, які були призвані на військову службу під час мобілізації на загальну суму  143,00 тис.грн.

Надано адресну матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію       5 учасникам антитерористичної операції, які приймали безпосередню участь в бойових діях в районах проведення антитерористичної операції на загальну суму 15,00 тис. грн..

Кількість переглядів: 16