Про призов громадян на строкову військову службу восени 2013 року

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара Знам’янсько – Олександрівського

об’єднаного міського військового комісаріату

від 29 липня 2013 року                 м.Знам’янка                                       №128

“Про призов громадян

на строкову військову службу

восени 2013 року”

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року № 1009/2011 у жовтні -листопаді 2013 року, проводиться призов громадян на строкову військову службу

НАКАЗУЮ:

1.Явці на призовну дільницю Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також, які народилися у 1988 – 1995 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2.     Усі громадяни, які підлягають черговому призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою вказаною в особистій повістці в точно визначений    час з документами, що вказані в   повістці.

Громадяни, які не отримали особистих повісток, для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Знам’янсько-Олександрівського  об’єднаного   міського   військового   комісаріату   за   адресою: смт.Олександрівка вул. Леніна 47 в обліково-мобілізаційне відділення,   маючи   при  собі документи, які засвідчують особу.

3.     Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, і тимчасово перебувають на території Олександрівського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4.     На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ і організацій, та навчально – виховних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до призовної дільниці.

5.  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність   згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Знам’янсько-Олександрівського
об’єднаного міського військового комісаріату
майор Р.С.ЮЗВЕНКО

Кількість переглядів: 81