Про роботу, проведену районної робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території району у жовтні 2018 року

10 жовтня 2018 року районною групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка створена відповідно до розпорядження голови Олександрівської райдержадміністрації від 21.05.2018 р. № 142-р. проведено черговий рейд – обстеження  суб’єктів господарської діяльності юридичних та  фізичних осіб, щодо недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним  до законодавства чином  на території   Олександрівського району. У рейді взяли участь представники Пенсійного фонду України в районі, Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, фіскальної служби в районі, національної поліції в районі, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Обстежено 17 суб’єктів господарювання, які функціонують на території Олександрівської селищної ради, в 2 суб’єктів  виявлено  “тіньові” робочі місця.  Члени районної робочої групи роз’яснили  СПД, що  незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави провадити  сучасну соціальну політику, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих  суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення  працівників.

 Під час рейдів спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації розповсюджені інформаційні матеріали з питань легалізації  виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Районна робоча група і надалі буде проводити рейди на території району і попереджає суб’єктів господарювання забезпечити належне дотримання вимог  чинного трудового законодавства в частинні  оформлення трудових відносин і оплати праці, аби потім не сплачувати штраф у сумі 111690 грн. (за одного неоформленого працівника).

 

 

 

 

Кількість переглядів: 59