Про розмір допомоги по частковому безробіттю на період карантину

У попередніх матеріалах під рубрикою “Електронний кадровий клуб” йшла мова про призначення допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Наразі йде мова про розмір цієї допомоги.
Статтею 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” визначено, що допомога по частковому безробіттю встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено передбачену законодавством тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові відповідного розряду. Розмір допомоги визначається виходячи з фінансових можливостей Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом (на поточний момент 4723 грн).

Виплата працівникам допомоги по частковому безробіттю здійснюється роботодавцем з першого дня скорочення тривалості їх робочого часу у межах строку зупинення (скорочення) виробництва, але не більше строку проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

Кількість переглядів: 1