Про стан виплати заробітної плати в районі станом на 1 вересня 2014 року

За даними головного управління статистики в Кіровоградській області станом на 1 вересня 2014 року в Олександрівському районі заборгованість із заробітної плати на економічно активних підприємствах, на економічно неактивних підприємствах та підприємствах-банкрутах відсутня.

На засіданнях районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яких з початку поточного року проведено 8, розглянуто птань – 26, заслухано звітів керівників підприємств – 53, повторно – 16, в тому числі 2 звіти керівників підприємств, де мало місце порушення строків виплати заробітної плати.

Працівниками відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 8 місяців 2014 року вивчено стан дотримання чинного законодавства з питань праці на 78 підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності. За результатами проведених обстежень до територіальної державної інспекції з питань праці передано 48 довідок, до органів прокуратури –1 довідку.

 

 

Кількість переглядів: 31