Про виконання заходів державної програми активізації економіки України на 2013-2014 роки в Олександрівському районі

   Про стан виконання заходів державної програми активізації економіки України на 2013-2014 роки в Олександрівському районі у частині збільшення обсягів виробництва продукції харчової промисловості та підвищення її якості йшла мова на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яка відбулася 21 жовтня, під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

   Відкриваючи нараду голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що стратегічною метою Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки є побудова сильної та сучасної європейської демократичної держави з потужною економікою для забезпечення гідного життя кожного громадянина. Саме таке завдання перед нами ставить Глава держави.

   Про стан та перспективи розвитку харчової і переробної промисловості в районі під час наради розповів начальник відділу технічного обслуговування та охорони праці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Дробот.

   До облікового кола підприємств харчової промисловості по Олександрівському району входять 2 підприємства по переробці харчової продукції. А саме: модульний молокозавод СТОВ „Агрофірма Ясенівська”, та ПАТ „2-й ім. Петровського цукровий завод”, а також два сільськогосподарських підприємства СТОВ „Тясмин” та ДП ДГ„Ставидлянське”

   За січень-вересень 2013 року згідно розрахункових даних у цінах 2010 року, продукції харчової промисловості по обліковому колу виготовлено на суму 506,7 тис. грн. У виробництві харчової продукції ми бачимо тенденцію росту, так як, за 9 місяців 2013 року виробництво у 6 разів більше, порівнюючи з відповідним періодом минулого року.

   Тому планується, що за підсумками 2013 року виробництво харчової промисловості становитиме 71600 тис. грн. або 110% до 2012 року.

   Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв підкреслив, що наше завдання не тільки зібрати гарний урожай, а й створити максимальні умови для його переробки в першу чергу на підприємствах нашого району.

Кількість переглядів: 30