Про зміни у законодавстві щодо видачі ваучерів

В одному з матеріалів, що нещодавно був розміщений під рубрикою “Електронний кадровий клуб” https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4202688976411798&id=1150257858321607, йшла мова про внесення постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 206 змін до низки постанов Уряду з питань зайнятості населення. Серед постанов, до яких внесені зміни, й постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 “Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”.

Зміни внесені до тексту постанови та затвердженого нею порядку. Зміни стосуються як питань перепідпорядкування державної служби зайнятості від Міністерства соціальної політики України до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, так і питань приведення порядку у відповідність до змін, що відбулись у сфері законодавства про освіту.
Зокрема, внесено зміни до пункту 3 порядку, якими визначено, що на підставі ваучера здійснюються:
перепідготовка за робітничою професією;
підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю;
підготовка на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового / освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти);
спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

Кількість переглядів: 2