Профілактика захворювань через розвиток первинної ланки медичної допомоги – один з пріоритетів реформи медичного обслуговування

Про реалізацію в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань йшла мова на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яка відбулася 3 лютого, під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

„Профілактика захворювань через розвиток первинної ланки медичної допомоги – один з пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у його Програмі економічних реформ.Сьогодні ми добре усвідомлюємо, що збереження здоров’я наших громадян є досить важливим і саме про це серйозно піклується влада», – зазначив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

Головний лікар центральної районної лікарні Олександр Клубнікін зробив детальний аналіз основних показників онкологічної допомоги населенню Олександрівського району за 2013 рік. Зокрема було зазначено, що показники питомої ваги занедбаних злоякісних новоутворень в 2013 році зменшились в порівнянні з минулим роком, а смертність від злоякісних новоутворень відповідає середньо обласному показнику.

Підводячи підсумки наради голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв підкреслив, що на виконання завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань необхідно покращити роботу з проведення обстеження населення району щодо профілактики онкологічних захворювань, зокрема проведення медичних оглядів жінок у сільських ФАПах і амбулаторіях, здійснення планового флюрографічного обстеження населення району на предмет виявлення онкологічних захворювань і туберкульозу, забезпечення знеболюючих препаратів для онкохворих.

Також на нараді розглянуті питання про охоплення вакцинацією проти грипу населення району та стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

Кількість переглядів: 96