Профорієнтація в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості протягом навчального року співпрацює з учнівською молоддю,орієнтуючи її на вибір майбутньої актуальної професії та пошуку шляхів набуття відповідної професійної освіти. Ця робота продовжується і під час літніх канікул. З початком літа спеціалісти Олександрівської районної філії проводили різноманітні  профорієнтаційні заходи з школярами в пришкільних дитячих таборах загальноосвітніх навчальних закладів району та закладах оздоровлення та відпочинку.

Так 10 липня відбулась виїздна профорієнтаційна акція для  учнів району та спеціалізованої  школи-інтернату м.Бобринця. До проведення акції були залучені ряд спецілістів державних служб Кіровоградської області, зокрема: Ігнатьєва Катерина Миколаївна-соціальний працівник, консультант Кіровоградського обласного відділення БО”100 відсотків життя”; Годун Марія Вікторівна-головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів,правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області; Галушко Ольга Олександрівна-провідний спеціаліст  відділу державної реєстрації нормативно-правових актів,правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області; Костенко Юлія Анатоліївна-психолог Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї ,дітей та молоді.

Програма зустрічі була насичена профорієнтаційними іграми та вікторинами.Діти отримали загальні відомості по професії,які користуються попитом на сучасному ринку праці,дізналися про їхнє значення у житті та перспективи розвитку,відомості про можливість отримання безоплатної правової допомоги у разі потреби.Учасники заходу  отримали цікаву і корисну інформацію та  подарунки на згадку про зустріч.

Кількість переглядів: 4