Програма “Купуй Кіровоградське” в дії

Промовисте гасло „Купуй Кіровоградське” започатковане і постійно підтримуване головою Кіровоградської обласної державної адміністрації  Сергієм Ларіним, знаходить своє конкретне втілення в Олександрівському районі. У п’ятницю в Олександрівці відчинив двері спеціалізований магазин ТОВ „Соколівський м’ясокомбінат”, де буде реалізовуватися більше 100 найменувань м’ясної продукції комбінату. Згадуване підприємство – відомий в області виробник  і постачальник м’ясної продукції. На ринку продажу ТОВ „Соколівський м’ясокомбінат” працює вже більше 20 років. Очолює його депутат обласної ради, регіонал Іванюк Віталій Вікторович. Підприємство має своє власне підсобне господарство, крім того закупляє худобу на забій та переробку.

Асортимент виробленої продукції великий: це найрізноманітніші ковбасні вироби, а також копченості – шинки, балики, сало, груднина, копчені кури, свіжозаморожена продукція.

Підприємство має свої торговельні точки як в обласному центрі, так і в районах. Ще одна тепер працюватиме в Олександрівці.

Про це розповіла товарознавець Жанна Крамаренко під час презентації торгової точки в нашому райцентрі. А ще сказала, що продукцію м’ясокомбінату завозитимуть у магазин тричі на тиждень. Торговельна точка працюватиме щодня без перерви і вихідних з восьмої ранку  до восьмої вечора, у базарні дні – четвер та неділю – з сьомої ранку.

Розташовано магазин по вулиці Леніна, біля багатоповерхового будинку № 96.

Крім  широкого вибору м’ясної продукції, у магазині можна буде придбати супутні товари, також Кіровоградських виробників зі Світловодська фірми „Королівський смак” та кіровоградської „Соноли”.

У перший день роботи нового магазину  кіровоградських товаровиробників покупців чемно обслуговувала продавець Лариса  Бугаєнко. А взагалі у магазині працюватимуть два продавці.

Новий торговельний заклад  освятив за християнською традицією священик – клірик Свято-Успенської церкви Феодосій.

Тож купуйте і смакуйте Кіровоградською продукцією. Слід сказати, що своє, кіровоградське, в Олександрівці реалізовують також „Черняхівський м’ясокомбінат” та м’ясокомбінат „Ятрань”.

Кількість переглядів: 86