Програма “Купуй Кіровоградське” в дії

    У рамках програми „Центральний регіон-2015” на виконання десяти ініціатив голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, зокрема „Купуй Кіровоградське”, в Олександрівці по вулиці Леніна (колишнє кафе „Молодіжне”) 9 серпня відкрито магазин Черняхівського м’ясопереробного комплексу “Черняхівські ковбаси”.
     Як сказав голова Олександрівського райспоживтовариства Володимир Тімановський, магазин відкрито на основі договору про співпрацю на підтримку вітчизняного товаровиробника.
    Прикрашене знадвору повітряними кульками приміщення жителі Олександрівки побачили відразу. Щойно відчинилися двері магазину, прийшли перші покупці. І не даремно. Адже тут вже було розкладено на вітринах-холодильниках так багато м’ясних виробів, і ціни на них помірні. На різні смаки і на різні статки.
    У магазин безпосередньо від товаровиробника завезли і надалі завозитимуть тричі на тиждень – у вівторок, четвер, суботу – десятки видів ковбас, різного виду копченості, пельмені, вареники, млинці та багато іншого. Серед них улюблені копчені сало, буженина, шпик, кури. Вони завжди свіжі, бо доставляють їх у торговельну мережу відразу після виготовлення.
    Цього дня вранці чимало жителів Олександрівки на презентації магазину скуштували ковбаси, буженину, сало і залишилися задоволеними. Задоволені були і покупці, які купували найрізноманітніші м’ясопродукти в магазині. Адже вабила високоякісна, естетично оформлена продукція. Радувало й те, що їх обслуговувала наша землячка, привітна, добра людина Вікторія Касян, яка працює продавцем в мережі магазинів „Черняхівські ковбаси” в Кіровограді. Дізнавшись, що такий торговий заклад відкриватиметься і в її рідному містечку Олександрівці, вона виявила бажання побувати на відкриті, зустріти перших покупців і стажувати продавців для нового фірмового магазину. Тож сподіватимемося черняхівськими ковбасами та іншою продукцією олександрівці будуть завжди задоволені.
Кількість переглядів: 92