Проходження опалювального сезону

Про стан проходження опалювального сезону на оперативній нараді, яку 2 грудня провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, інформував в. о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Роман Хлівний. За його словами, відділом проводиться моніторинг стану проходження опалювального сезону 2019/2020 років  у закладах соціальної сфери району.                    

Олександрівською районною державною адміністрацією спільно з районним відділом УДСНС через засоби масової інформації та рекомендаційно-роз’яснювальну роботу серед населення проводиться робота щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 року та усунення їх наслідків.

Підприємства, установи та організації бюджетної сфери, що знаходяться на території Олександрівського району, проходять опалювальний сезон в сталому режимі. Дотримується відповідний температурний режим. Всі заклади опалюються. Надзвичайних ситуацій не виникало.

На території Олександрівського району спеціалізовані служби та відповідна техніка готові до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на автошляхах, об’єктах енергетики та у сферах водо- і газопостачання. Філією “Олександрівський райавтодор” ДП “Кіровоградський облавтодор” підготовлено достатню кількість техніки для забезпечення проїзду на дорогах загального користування. Крім цього, на території району на балансі сільських та селищних рад знаходиться 44 одиниць спеціалізованої техніки, яка може бути залучена під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Олександрівська районна державна адміністрація через місцеві засоби масової інформації постійно проводить інформаційно-роз’язнювальну роботу серед населення щодо необхідності зменшення споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання світла та води. 

Для своєчасного призначення житлових субсидій Олександрівською районною державною адміністрацією рекомендовано житлово-експлуатаційним організаціям забезпечити роботу щодо дотримання термінів надання органам соціального захисту населення інформації про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами та їх вартості. 

Олександрівською РДА проводиться моніторинг стану оплати за житлово-комунальні послуги та енергоносії всіма категоріями споживачів. У разі виникнення заборгованості проводяться заходи щодо сприяння її погашення.

Лісівська та Олександрівська селищні ради, на території яких зосереджений багатоквартирний житловий фонд Олександрівського району, своєчасно підготували багатоквартирні житлові будинки до проходження опалювального періоду 2019-2020 років.

Кількість переглядів: 14