Програма „Центральний регіон – 2015″ має бути реальною і діючою

13 серпня заступник голови районної державної адміністрації  Людмила Литвин  разом з  начальником управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Сергієм Антіповим взяли участь  в громадських обговореннях  обласної програми „Центральний регіон- 2015” у Бірківській, Івангородській, Веселівській, Несватківській сільських  та Олександрівській селищній радах.

Сьогодні  внесення  змін у програму  є досить важливим моментом для подальшого розвитку регіонів. Адже з часу прийняття програми пройшло два роки. А  життя не стоїть на місці, вносить свої суттєві корективи. Тож для актуалізації  цього документу голова обласної державної адміністрації видав розпорядження, затверджено також робочу групу, яка має  здійснити детальний аналіз виконання завдань програми та систематизувати  внесені нові проекти, викреслити з програми все, що сьогодні втратило актуальність.

Аби програма була  діючою і працювала на користь  суспільству і людям,  зараз проходить активне обговорення її  на підприємствах, громадських організаціях, на зборах громадян  у всіх територіальних громадах.

На виконання  соціальних ініціатив  Президента України,вирішення актуальних проблем регіону, особлива увага  при визначенні нових проектів програми   має бути приділена  об’єктам соціальної  сфери, зокрема  ремонту доріг, зовнішньому освітленню вулиць, облаштуванню  територій, наголошувала  під час  громадських обговорень програми  у територіальних громадах  заступник голови РДА  Людмила Литвин. Водночас  нові проекти мають бути реальними і виконання їх  підкріплено  фінансово.  Внесені  громадою пропозиції до програми  затверджуватимуться на сесіях  сільських рад.  Оновлена програма „Центральний регіон -2015” програма  має бути  реальною і діючою.

Кількість переглядів: 62