Простягаємо руки природі, щоб з нею жити в злагоді

Всесвітній День Довкілля. Він  дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.

Подорож по Країні Довкілля «Простягаємо руки природі, щоб з нею жити в злагоді» здійснила бібліотекар Вікторія Голинська  разом з учнями  6 класу Єлизаветградківської філії КЗ«Михайлівське НВО»

Подорожуючи від зупинки до зупинки, учні   дізналися про лікувальні властивості дерев нашого краю, ознайомилися з народними легендами, вивчили правила сушіння та зберігання лікарських рослин. Закріпили правила поведінки в природі.

Компасом на стежині «Охороняй та зберігай» слугувала Книга скарг природи, а своє ставлення до довкілля присутні  продемонстрували у грі «Цей безмежний прекрасний світ». Команди-учасники – «Екопарус», «Зелений білборд»– демонстрували свої знання про птахів, звірів і дерева. Згадували пісні, літературні твори, відгадували загадки про природу.

Також не залишили поза увагою питання охорони здоров’я. Учасники заходу намагалися знайти відповідь на питання «Природа і людина: єдність чи боротьба?». Дана тема розкривалася і в презентації виставки-роздуму «Серце землі в наших руках» та анотованому списку літератури «Екологія краю: на перехресті думок»

Кількість переглядів: 21