Протидія нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним

На оперативній нараді, яку 13 січня провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, розглянуто питання про вжиті заходи щодо протидії нелегальному обігу та роздрібній торгівлі  пальним на території Олександрівського району. Як повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Тетяна Юрченко, розпорядженням голови Олександрівської районної державної адміністрації від 28 грудня 2019 року №282-р “Про міжвідомчу районну робочу групу з протидії нелегальному обігу пального” утворена міжвідомча районна робоча група для проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в Олександрівському районі.

За результатами проведеної роботи виявлений 1 недіючий об’єкт   (с. Михайлівка, вул. Центральна) з ознаками будівництва газозаправного пункту.

На засіданні міжвідомчої районної робочої групи прийняте рішення щодо подальшого інформування про даний об’єкт міжвідомчої регіональної робочої групи для реагування та проведення спільних заходів боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в області.

Крім того, 11 січня 2020 року направленні листи до орендарів автозаправочних та автогазозаправочних станцій та пунктів розташованих в Олександрівському районі, щодо безумовного дотримання Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 20 грудня 2007 року № 1442 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами” при здійсненні торгівлі на автозаправочних та автогазозаправочних станціях та пунктах.

ТОВ “ЛІК-ТАУН” (Кропивницький), ТОВ “ІНВЕСТ-РЕГІОН” (Київ), ФОП Саганенко В.В.(смт. Олександрівка) ЗАТ “РУР ГРУП С.А” (Київ).

На даний час тривають заходи з виявлення на території Олександрівського району об’єктів, в яких можливе здійснення нелегального виробництва, зберігання та оптової і роздрібної торгівлі пальним.

Кількість переглядів: 39