Проведено рейд „Діти вулиці”

13 липня 2014 року в смт Олександрівка був проведений рейд «Діти вулиці». Рейд проведено в складі представників служби у справах дітей – завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення С.Даниленко, головного спеціаліста – С.Кравченко; міліції – старшого оперуповноваженого капітана КМСД Олександрівського РВУМВС Ю.Гуровського; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – провідного спеціаліста С.Безпечної; відділу освіти – методиста з виховної роботи Л.Левченко; районної лікарні – лікаря – нарколога В. Капкана; управління соціального захисту населення – спеціаліста у справах сім’ї С.Ніколенко.

В ході проведення рейду відслідковувалося дотримання громадського прядку у місцях та зонах відпочинку, були перевірені заклади селища, які займаються реалізацією алкогольних та тютюнових виробів, була проведена профілактична робота з попередження правопорушень і злочинів з боку дітей.

На центральній площі селища були виявлені кілька фактів паління цигарок неповнолітніми. Неповнолітнім зробили зауваження та розповіли про шкоду тютюнопаління не тільки для них, а й для оточуючих.

Загалом, в ході рейду було перевірено шість магазинів, ресторани «Парадиз», «Фенікс», кафе-бари «Оксана», «Казка», «Глобус».

За результатами проведення рейду фактів реалізації неповнолітнім пива, алкогольних, тютюнових, наркотичних речовинне виявлено. Продавців – реалізаторів було ознайомлено із ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Кількість переглядів: 97