Проведено семінар-нараду

    9 вересня у залі засідань районної ради та районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Невмержицького проведено семінар-нараду з керівниками та головними бухгалтерами бюджетних установ району, сільськими та селищними головами, бухгалтерами сільських, селищних рад.
    На порядок денний винесено ряд важливих питань. Зокрема, це зміни до Бюджетного кодексу України, з якими ознайомила начальник фінансового управління В.І. Шията.
    На дотриманні вимог положень Бюджетного кодексу України, здійсненні контролю та відповідальності за вчинені бюджетні правопорушення, наголосив начальник контрольно-ревізійного відділу А.І. Каражбей.
    Про очікуване виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів, враховуючи обмеження щодо здійснення не першочергових видатків розповіла начальник бюджетного відділу Л.В. Поліщук.
    Особливості формування доходної та видаткової частини бюджету на 2011 рік роз’яснила В.І. Шията.
    Про прядок складання, затвердження та подання мережі розпорядниками коштів місцевих бюджетів доповів начальник управління державного казначейства П.С. Калініченко.
    Про стан протидії незаконного обігу наркотичних засобів та попередження дитячої злочинності повідомив головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації В.М. Рясик.
    Стан розрахунків за оренду земель в районі проаналізував заступник голови районної державної адміністрації В.І. Скляренко.
    На інших різних питаннях зупинився керуючий справами апарату районної ради С.Д.Дудник.
Кількість переглядів: 65