Проводжали перших призовників на військову службу

9 жовтня, перших осінніх призовників Олександрівщини Владислава Колісника та Віталія Міщука прийшли провести на півторарічну службу у Збройних силах України батьки, рідні і друзі.

19-річного Владислава з Олександрівки проводжає мама Алла та тато Анатолій. Хвилюються, бо не зважаючи на те, що сину через місяць 20, та все ж він для них ще зовсім малий хлопчик. Всі настанови, зізнаються давали ще дома. Тато знає, що порадити, адже і сам колись був солдатом – служив у прикордонних військах.

З 20-річним Віталієм з Нової Осоти біля військкомату майже вся родина – батьки Надія та Сергій, братик Євген, бабуся Надія Володимирівна та товариш. Їхній син та внук більш самостійний, бо і попрацювати до армії встиг. Був трактористом у «Ясинівському хуторі». Та тривогу рідних це не заспокоює.

Хлопці вже давненько знайомі. Разом навчались у Олександрівському професійному училищі. Влад – повар, а Віталій – тракторист. Разом  хотіли б і до однієї частини потрапити. Військкомату «розшукувати» їх не довелося – вони і самі відповідальні, знають всій чоловічий обов’язок, тож від повісток не переховувались. Знають вже, де нестимуть службу – у Сухопутних військах. Солдатський одяг носитимуть цілих півтора року, бо не мають вищої освіти. В іншому випадку служили б лише рік. До речі, не відкидають хлопці і того, що після проходження армії, могли б і контракт підписати. Та загадувати на перед не поспішають, все залежить від того, чи сподобається їм строкова служба.

Слова вітання і подяки висловила майбутнім солдатам та їх родинам голова райдержадміністрації Ольга Борота, побажала мужності та сили. Найперше, запевнила, що строковики не йтимуть до АТО, і пообіцяла, що райвійськкомат та влада району завжди будуть на зв’язку з ними.   Хлопцям подякувала за відповідальне ставлення до свого обов’язку, а рідним – за належне виховання.

Крім Владислава та Віталія від Олександрівщини цієї осені підуть служити ще близько 20-ти юнаків. Набір буде проходити протягом жовтня та листопада. Хлопці мають можливість служити у військах Національної гвардії України, Високомобільних десантних військах, Повітряних силах України, Військово-Морських силах. Також вперше проводять набір юнаків до Головного управління розвідки.

Кількість переглядів: 36