Прозоро провести вибори та взятися за оздоровлення економічних відносин у районі

Менше місяця залишається до виборів Президента України, які призначені на 25 травня. Тож зараз триває активна підготовка до виборчого процесу. Створення належних умови для народного волевиявлення та забезпечення прозорості виборів покладено на органи місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях. Підготовку до організації виборів на дільницях району взяв під свій особистий контроль голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка.

Керівництво району на чолі з головою райдержадміністрації Сергієм Шпиркою побувало на виборчих дільницях на території Бірківської, Івангородської, Ясинівської, Михайлівської, Красносільської, Цвітненської, Вищеверещаківської сільських та Лісівської, Єлизаветградківської селищних рад. Перш за все керівники району оглянули приміщення, де буде проходити процес голосування, перевіряли, чи забезпечені дільниці освітленням, телефонним зв’язком та необхідною оргтехнікою. Слід сказати, що в переважній більшості органи місцевого самоврядування належно підготувалися до організації виборів. Дільниці забезпечені всім необхідними у Михайлівці, Красносіллі, Вищих Верещаках, Цвітному, Ясиновому, Лісовому, Єлизаветградці. На окремих дільницях, де немає комп’ютерів, досягнуто домовленості з відділом освіти про тимчасову передачу на період голосування оргтехніки з місцевих шкіл.

І лише  одна дільниця для голосування, у селі Стримівці, ще не до кінця відповідає вимогам виборчого процесу. 

Водночас з перевіркою підготовки дільниць до виборів, голова районної державної адміністрації цікавився у сільських голів організацією  святкування  69 –ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та  наголошував керівникам територій на важливості  належної уваги і турботи про ветеранів війни, солдатських вдів та дітей війни.

Жоден ветеран не повинен бути обділений увагою і турботою, кожному  потрібно особисто подякувати за здобуту перемогу і сумлінну працю, вручити подарунок або грошову допомогу, наголошував Сергій Шпирка.

Крім того, в ході робочої поїздки по району голова районної державної адміністрації провів співбесіди з сільськими головами з питань соціально-економічного розвитку територій та обговорив нагальні проблеми, що потребують вирішення у найближчий час.

Серед питань, які порушували сільські голови і просили допомоги у їх вирішенні в керівника району, це непроплати незахищених статей витрат  через Держказначейство, тіньова зайнятість, яку ніяк не вдається подолати, невідповідність нинішнім умовам ставок орендної плати за використання водойм, які знаходяться у приватних руках, приховані ставки за оплату орендованих земельних паїв у селян окремими орендарями-приватниками, необхідність вивчення питання про укладання так званих соціальних договорів сільських рад з сільгоспфомуваннями, які працюють на їх територіях, важливість юридичної реєстрації підприємств саме на території району, аби збільшити надходження до бюджету.

З усіх порушених в ході поїздки по району питань голова районної державної адміністрації готовий працювати спільно з керівниками органів місцевого самоврядування, аби дійсно переломити ситуацію і забезпечити прозорість і законність у веденні господарської діяльності всіма суб’єктами господарювання.

Кількість переглядів: 101