Привітали та вручили подарунки від Святого Миколая

  Так вважають всі діти – менші і старші та з нетер­пінням цього дня чекають подарунків. Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та зас­тупник голови районної ради Олександр Невмержицький сподівання вихованців Ста­ро­осотського обласного протитуберкульозного дитя­чого санаторію виправдали і привезли їм багато соло­дощів та яблук.
    Ляльки, інші іграшки, цукерки вручали маленьким пацієнтам дитячого від­ділення центральної район­ної лікарні працівники ра­йонного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА та від­ділу у спра­вах сім’ї, молоді та спорту РДА.
    Діти з Олек­санд­­рівського ра­йону, які вихо­ву­ються у Панта­ївсь­кій школі-інтер­наті, подарунки одер­жали від пра­ців­ників служби у спра­вах дітей РДА.
    Без подарунків від Свято­го Мико­лая не залишилися діти-сироти, діти-інваліди та діти з багатодітних ро­дин. Пільговим ка­те­горій дітей се­лища 218 подарун­ків вру­чила Олек­сандрівська селищ­на рада. А  голови сільських та селищних рад району на своїх територіях привітали та вручили подарунки дітям-інвалідам, дітям з багатодітних, малозабезпечених та прийомних сімей.
Кількість переглядів: 74