Привітали ювіляра

Шанованому жителю Олександрівки, ветерану Великої Вітчизняної війни та праці, великому педагогу, учителю-наставнику, людині з активною життєвою позицією Петру Тимофійовичу Опанасенку виповнилося 90 років.

 На урочистості, що відбулися в Олександрівській дитячій музичній школі, з нагоди поважного ювілею ветерана прийшли посадові особи, друзі, колишні учні, колеги, знайомі, колектив хору „Ветеран”, де Петро Тимофійович в свої 90 є активним його учасником.

Від районної ради та районної державної адміністрації Петра Тимофійовича щиро, від душі вітали заступники голів Олександр Невмержицький та Людмила Литвин, вони вручили Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

Найтепліші слова вітань та найкращі побажання виголосили  імениннику голова Олександрівської районної організації ветеранів України Василь Король, голова Олександрівської селищної організації ветеранів  України Олександра Гаращенко, Олександрівський селищний голова Василь Захаров, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації  Сергій Тимко, голова райкому профспілки працівників науки і освіти Людмила Волкова, директор територіального центру УСЗН Любов Емірова.  А учасники хору „Ветеран”, на чолі з В’ячеславом Савустяненком зачитали вітальну адресу і заспівали ювіляру: „Многая літа”.

 

Кількість переглядів: 95