Привітання з Днем медичного працівника

 Шановні медичні працівники!

 Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиросердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника. 

 Стратегічна мета розвитку українського суспільства – досягнення нової якості життя громадян, а центром уваги має бути людина і, зокрема, надання їй якісних медичних послуг. 

 Ваша праця воістину героїчна і гуманна — зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Скільки сліз радості і вдячності бачите ви на просвітлених обличчях своїх пацієнтів та їх близьких. Скільки людей, завдячуючи вашим старанням, знову відчули щастя і радість повноцінного життя.

 Вітаючи вас, медичні працівники, з професійним святом, бажаємо вам великого людського щастя, доброго здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. 

 З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення Олександрівщини. 

 І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

 

 З повагою

Валерій АВКСЕНТЬЄ                               Василь СКЛЯРЕНКО

Голова районної                                     Голова районної ради

державної адміністрації

Кількість переглядів: 237