Радилися сільські голови

Голова районної ради Василь Скляренко  провів нараду з сільськими та селищними головами. Учасники наради обговорили питання  виконання районних заходів  з відзначення  Дня Перемоги.  Інформували з цього питання заступник голови  районної державної адміністрації Людмила Литвин та  голова Олександрівської  районної організації Василь Король.

Йшлося на нараді і про  літнє оздоровлення дітей, безпосередню участь в якому  повинні взяти всі сільські ради, виділивши  кошти на  оздоровчі потреби  школам. Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин та  головний спеціаліст  відділу освіти, молоді та спорту Микола Старченко  наголосили  сільським головам на особливостях і завданнях літньої оздоровчої кампанії дітей.

Ще одним важливим питанням,  розглянутим  на нараді, було   забезпечення   належного санітарного стану на підвідомчих територіях  рад та організація громадських робіт в районі.  Про важливість цих заходів розповіли  перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота  та заступник директора  районного центру зайнятості Олександр Волошин.

Учасники наради також обговорили питання  підготовки органів місцевого самоврядування до виїзних засідань.

Кількість переглядів: 57