Рання діагностика – запорука вірного лікування

За даними всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30% до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження, адже на початкових стадіях захворювання значно краще піддаються лікуванню.

На жаль, наша область має неабиякі проблеми із онкозахворюваннями. Діагностичний етап є однією з важливих складових успішного лікування онкологічних захворювань. Від правильно встановленого діагнозу, з дотриманням міжнародних протоколів, залежить ефективність обраної стратегії лікування.

За ініціативи керівництва району з районного бюджету профінансовано 190 тис. грн. на роботу в районному центрі виїзного діагностичного центру – медичної лабораторії із кваліфікованими фахівцями, де жінки Олександрівщини мають змогу безкоштовно обстежитись.

Діагностичний центр розпочав роботу 14 травня цього року і буде працювати протягом місяця біля центрального входу до Олександрівського Центру первинної медико-санітарної допомоги. 

Виїзну лабораторію обладнано цифровим мамографом та УЗД-апаратом. Проводиться обстеження щитоподібної та молочної залози, малого тазу, мамографія та  гінекологічне обстеження жінок. Щодня обстежується до 20 пацієнтів.

Обстеження проводиться фахівцями “Українського Центру Томотерапії”, який обладнаний тільки флагманами діагностичного обладнання, що дозволяє точно встановлювати діагноз, не упускаючи навіть найменші новоутворення.

Кількість переглядів: 67